OPINIE KLIENTÓW - przewodnik tatrzański

Wędrowanie z Danielem to sama przyjemność, jego niesamowita wiedza i poczucie humoru czynią wycieczkę niezapomnianą wyprawą! Gorąco polecam
Artur
2017-04-02
 
Polecam wyprawy z Danielem - profesjonalnie, bezpiecznie i na luzie. Wyprawa na Mnicha zajebista!!! Pozostaje ustalić cel i termin następnej...
Rafał
2017-05-01
 
Klasa! Po kilkunastu minutach czułem, że znamy się już od dawna. Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.
Tomek
2017-04-30
 
Daniel jest super przewodnikiem i swietnym czlowiekiem, dzieki czemu gorskie wyrypy pod jego kierownictwem sa nie tylko super przygoda, ale tez fajnie spedzonym (i przegadanym :) czasem!
Eliza
2017-03-17
 
Profesjonalny, cierpliwy przewodnik i dodatkowo przemiły kompan górskich wycieczek. Daniel "przewodzil" babskiej ekipie, w której się znalazłam podczas marcowego kursu zimowego w Murowancu i spisał sie na medal:) polecam!
Iza
2017-03-19
 
Wycieczka na Kozi Wierch zostanie na długo w pamięci. W zimowych warunkach zdobyliśmy razem z Danielem piękny cel. Dopełnieniem były opowieści o górach, przyrodzie Tatr. Gorąco polecam.
Renata
2017-04-01
 
Wycieczkę z Danielem będę bardzo długo pamiętać i będą to same wspaniałe wspomnienia. Daniel bezpiecznie, profesjonalnie i do tego z poczuciem humoru wprowadzi Cię na szczyt. Chętnie opowie o Tatrzańskiej przyrodzie, zna wiele ciekawostek, których nie wyczytasz w żadnym przewodniku no i jego znajomość topografii jest imponująca.Wszystkim gorąco polecam wycieczki z Danielem, nigdy nie czułam się bezpieczniej takie wyjścia w góry pamięta się naprawdę bardzo długo. Daniel jeszcze raz Ci dziękuje za wspaniale spędzony dzień i mam nadzieję do zobaczenia niedługo.
Dorota
2017-04-01
 
Byłem z Danielem na Mnichu. Nie będę przebierał w słowach i powiem od serca... Było po prostu zajebiście ;) Było wysoko, było bezpiecznie, było ciekawie i wesoło. Czego chcieć więcej? Do zobaczenia następnym razem, pozdrawiam!
Bartek
2017-05-07