WSPINANIE

1000 zł
2 osoby

Cechy

 

  • Pokonaj niedostępne turystom ściany i granie
  • Wejdź na wierzchołki niedostępne szlakiem
  • Zobacz jak korzysta się z liny i sprzętu wspinaczkowego
  • Poczuj dumę z pokonania strachu i własnych słabości
  • Profesjonalnie i bezpiecznie pod okiem licencjonowanego przewodnika

Jeżeli przeszedłeś już wszystkie trudniejsze szlaki turystyczne i byłeś już na paru wierzchołkach poza szlakiem to warto spróbować prawdziwej wysokogórskiej wspinaczki. W rejonie Morskiego Oka i Hali Gąsienicowej znajduje się kilkadziesiąt dróg wspinaczkowych idealnie nadających się do stawiania pierwszych taternickich kroków. Pod opieką przewodnika, po odpowiednim przeszkoleniu możesz spróbować swoich sił w starciu z pozaszlakowymi drogami wspinaczkowymi.

Przykładowe propozycje pierwszych wspinaczek w warunkach letnich: Grań Kościelców, Załupa H (Kościelec), Droga Gnojka (Kościelec), Grań Świnicy, Prawe żeberko na Granatach, Grań Fajek, Droga Robakiewicza na Mnichu i kilkanaście innych propozycji.

Oferta ta skierowana jest do osób, które dysponują co najmniej przeciętną kondycją, nie cierpią na paraliżujący lęk wysokości i przestrzeni oraz które są gotowe znosić trudy wysokogórskiej wspinaczki (zmęczenie, zimno, wiatr, czasami deszcz i śnieg).

Przewodnik zapewnia profesjonalną opiekę i dobór celu adekwatnego do umiejętności i formy, atestowany sprzęt asekuracyjny oraz odpowiednie przeszkolenie wraz z  omówieniem zagrożeń i ustaleniem „planu B”.

 

Ilość osób12
Cena za wyprawę900 zł1000 zł
 
Cena obejmuje:
- opiekę licencjonowanego przewodnika
- sprzęt osobisty i asekuracyjny (kask, uprząż, lina, raki, czekan)
Cena nie obejmuje:
- wyżywienia i noclegów
- biletu wstępu do TPN
- kosztów dojścia/dojazdu do schroniska, parkingu
- ewentualnego kosztu biletu na kolejkę/wyciąg dla przewodnika

 

Rezerwuj