ZAPLANUJ SWOJĄ WYCIECZKĘ

Cechy

 

  • Ambitna turystyka wysokogórska
  • Wspinanie w Tatrach
  • Graniówki
  • Wycieczki edukacyjne
  • Profesjonalna opieka licencjonowanego przewodnika

Chcesz działać w Tatrach ale nie masz pomysłu dokąd pójść?
 
A może masz własny pomysł na wycieczkę ale nie wiesz jak go zrealizować? 
 
Marzysz o konkretnym szczycie ale potrzebujesz pomocy w organizacji wyjścia?
 
Skontaktuj się! Pomogę w doborze celu i zaplanowaniu wycieczki.
 

Pod opieką licencjonowanego przewodnika każdy może poznać piękne zakątki Tatr. Od łatwych wycieczek na nietrudne szczyty po ambitne wysokogórskie wejścia wierzchołkowe lub wspinanie. 
 
Dla początkujących polecam szczyty i przełęcze w Tatrach Zachodnich. Praktycznie bez żadnych trudności technicznych, za to z pięknymi widokami i sporą dawką wiedzy przyrodniczej.
 
Bardziej zaawansowanym proponuję Tatry Wysokie i zdobycie trudniejszych wierzchołków:  Kościelec, Granaty, Świnica, Orla Perć, Rysy. Tutaj spotkamy się już z poważniejszymi trudnościami technicznymi, stąd szczególny nacisk położony jest na bezpieczeństwo.
 
Tatrzańskim wyjadaczom proponuję wycieczki poza szlak, gdzie nie docierają zwykli turyści: Cubryna, Mięguszowieckie Szczyty, Żabi Wyżni , Niżnie Rysy. Jako zwieńczenie turystycznej ścieżki proponuję  Mięguszowiecki Szczyt Wielki  - najpotężniejszy i najtrudniejszy masyw w Tatrach Polskich.
 
Osobom o zacięciu wspinaczkowym proponuję dawkę adrenaliny związaną z pierwszymi krokami wspinaczkowymi w Tatrach. W rejonie Hali Gąsienicowej i Morskiego oka mamy do dyspozycji wiele dróg wspinaczkowych przeznaczonych dla początkujących taterników. Mnich, Zadni Mnich, Żabia Lalka to turnie na które można się dostać wyłącznie wspinając. Również na Kościelec czy Granaty można dostać się drogami wspinaczkowymi  wzbudzając  podziw spotkanych na wierzchołku turystów.
 
Ciekawą odmianą wyjść wspinaczkowych są przejścia graniowe. W Tatrach Polskich znajdziemy kilka pięknych eksponowanych grani, których przejście pozostawia w pamięci niezapomniane wrażenia. Charakter graniówek wymaga sprawnego poruszania się w bardzo zróżnicowanym terenie: mamy elementy wspinaczki skalnej, trawersy, zjazdy. Dzięki profesjonalnej opiece przewodnika pokonanie podniebnych szlaków będzie ciekawe i przede wszystkim bezpieczne.

 

Wyjścia wspinaczkowe i graniowe: 
Ilość osób12
Cena za wyprawę700 zł900 zł

Mnich i Zadni Mnich

Ilość osób12
Cena za wyprawę700 zł900 zł
Szczyty pozaszlakowe w Tatrach Wysokich
(np. Cubryna, Żabi Szczyt Wyżni)
Ilość osób12
Cena za wyprawę800 zł1000 zł
 
Mięguszowiecki Szczyt Wielki
Ilość osób12
Cena za wyprawę900 zł1100 zł
Rysy, Orla Perć:
Ilość osób1234
Cena za wyprawę600 zł800 zł1000 zł1200 zł
 
Wyjścia Tatry Zachodnie
(np. Czerwone Wierchy)
Ilość osób1-56-10
Cena za wyprawę600 zł800 zł
 

 

Rezerwuj